Soukromá ordinace MUDr. Alena Pekařová, MUDr. Tereza Haasová

Náš tým

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách privátní specializováné ambulantní ordinace, která je tu pro Vás již od roku 1993. V naší ambulanci se Vám bude věnovat tým specialistů, kteří se dlouhodobě věnují problematice ORL a foniatrie. Nově nabízíme možnost preventivního vyšetření a léčby poruch dýchání ve spánku (spánková apnoe).

MUDr. Alena Pekařová

Založila ambulanci v roce 1993. Je atestovanou lékařkou v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku a atestovanou lékařkou v oboru foniatrie. Dlouhodobě se věnuje homeopatii a je certifikovaným homeopatem. Je členkou České lékařské komory a České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku.

MUDr. Tereza Haasová

Je atestovanou lékařkou v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku a současně se dále vzdělává ve specializačním nástavbovém oboru foniatrie. V rámci své praxe se také věnuje diagnostice a léčbě poruch spánku a je certifikovaným spánkovým specialistou a vedoucí spánkové laboratoře v nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově. Absolvovala certifikovaný kurz sonografie hlavy a krku a certifikovaný kurz v korektivní dermatologii, aplikaci botulotoxinu a kyseliny hyaluronové. Je členkou České lékařské komory a České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku a České společnosti pro výzkum spánku a spánkovou medicínu.

Bc. Jarmila Hebíková

Je všeobecnou zdravotní sestrou s mnohaletou zkušeností práce ve specializovaných ORL ambulancích a na pohotovosti ORL. V naší ambulanci provádí audiometrická vyšetření a edukaci klientů při práci se sluchadly. Její citlivý přístup k pacientům přispívá k úspěšné léčbě nejen dětských pacientů.