Soukromá ordinace MUDr. Alena Pekařová, MUDr. Tereza Haasová

Sluchadla

Sluch je jedním ze základních smyslů a je pro život velmi důležit nejen z hlediska komunikace. Při korekcích poruch sluchu je třeba postupovat individuálně a zvolit optimální sluchadla. Dnešní sluchadla jsou velmi sofistikovaná a dokáží velmi dobře korigovat vady sluchu. Je tedy důležité pečlivě a s ohledem na Vaše potřeby vybrat ideální sluchadlo. Vzhledem k tomu, že vady sluchu jsou v drtivé většině oboustranné, doporučujeme Vám zvolit korekci obou uší. Docílíme tak výrazného poslechového komfortu, potřebě menšího zesílení a zlepšení prostorové orientace.

V rámci péče o sluch Vám nabízíme komplexní služby, které jsou vždy šité na míru Vašim konkrétním potřebám.

Předepíšeme a nastavíme Vám sluchadla firem Widex, Signia, Oticon, Phonak, Interton a ReSound

V nabídce máme všechny typy sluchadel - závěsná, boltcová, zvukovodová a poslední dobou velmi oblíbená RIC sluchadla (s reproduktorem ve zvukovodu)

Poskytneme Vám běžný servis a poradenství. Vyčistíme tvarovky ultrazvukem, vyměním Vám hadičky a prodáme Vám kvalitní a vyzkoušené baterie pro všechny typy sluchadel.

Ve spolupráci s našimi dlouholetými a prověřenými partnery pro Vás zajistíme výrobu zvukotěsných tvarovek, výrobu vodotěsných tvarovek i výrobu individuálních sluchátek k různým typům přehrávačů.

Zdravotní pojišťovny přispívají na pořízení sluchadel, ale většinou tento příspěvek nepokryje celou cenu sluchadla a zbylou část je třeba uhradit buď v hotovosti u nás nebo v případě větších částek je možno po dohodě provézt úhradu předem převodem na účet.